The Suite Life Movie - Informace (děj)

29. října 2011 v 18:07 | BaiLey |  The Suite Life Movie
Poté, co chce strávit jarní prázdniny se svou přítelkyní Bailey Pickett ( Debby Ryan ), Cody Martin ( Cole Sprouse ), rozhodne se opustit SS Tipton , velké výletní lodi, kde se chodí do školy, do práce jako stážista u Dr. Donald Spaulding ( John Ducey ) na prestižní výzkumné firmy místo. Činí tak v naději, že získat stipendium na Yale.
Když Cody dvojče Zack ( Dylan Sprouse ) Cody odhaluje plány na Bailey před Cody by však, že se rozzuřil, že Cody zrušil své plány s ní odmítá mluvit s ním. Mezitím Zack Cody požádá o jeho auto, které jejich rodiče dát Cody, když jde na vysokou školu, ale Cody odmítne.
Nicméně, poté, co Zack provozuje miliard dolarů do podmořské nábřeží ve snaze zapůsobit roztomilý vědy asistent, a Cody má stejné snaze ho zastavit, dojde ke ztrátě zařízení a Cody je vyhozen z programu a vystřelil. Zuřivý, Cody říká Zack nenávidí ho, a slíbí, že mu nikdy neodpustím, prohlašovat, že oni mohou být dvojčata, ale rozhodně nejsou bratři. Jinde, dědička hotelu v Londýně Tipton ( Brenda Song ), náhodou jí ovoce kladen na delfíny, které jí umožní pochopit je.
Martin dvojčata, později se dozvídáme, že i když Cody již nebude způsobilý pracovat jako stážista Dr. Spaulding, oba kluci jsou ideální pro projekt Gemini, masivní projekt Dr. Ronald Olsen ( Matthew Glave ), která studuje fyzické a emocionální propojení dvojčat. I když to trvá jim hodně myslel, bratři souhlasí a pozemky se v táboře mezi stovkami jiných dvojčat. Dr. Olsen vysvětlí jim, že cílem projektu je vytvořit citové pouto mezi lidmi, že doufá, že ukončí zlu ve světě.
Tím se podle Dr. Olsen, musí tvořit pouto mezi dvojčaty. V průběhu projektu, který používá stejné ovoce jako experimenty Dr. Spaulding je, Zack a Cody tvořit pouto: první fyzikální vazby, ve které se mohou vycítit, co ten druhý cítí, pak empatie , nebo citové pouto. Poté, co vývoj těchto dluhopisů, ale zaslechnout rozhovor, který ukazuje, že Dr. Olsen má zlé úmysly. Mezitím se objeví Bailey Cody dopis a čte. Cody si uvědomí, pouze chtěl získat stipendium na Yale, a jde s Londýnem a Woody (Matthew Timmons), aby ho našli.
V ústavu, v Londýně se poučí z delfína, že Zack a Cody jsou na projektu Gemini a upozornění Dr. Spaulding, který tvrdí, že Martin dvojčata mohou být v nebezpečí. Bailey volá manažer SS Tipton, pan Moseby ( Phill Lewis ), na stránkách projektu Gemini, zatímco oni všichni jdou zachránit Zacka a Cody.
Během této doby se bratři snaží uprchnout na ostrov a armáda dvojčat, kteří jsou nyní ovládání mysli chodit po dvou. Armáda podaří, jak Zack a Cody jsou zajati a vzati zpět do laboratoře, kde Bailey, Londýn, Woody a Dr. Spaulding najít. Dr. Olsen ukáže, že on je Dr. Spaulding je zlé dvojče, a vysvětluje, že špehoval Zack a Cody dříve ve filmu.
Poté, co řekl jeden druhého, Zack a Cody se začínají slučovat, ale sloučení je neúspěšné, protože dvojčata dostanou do tvrzení, že vystupňuje do fyzického hádka, nakonec ničit projektu Gemini. Ronald tvrdí, že se spojí všechny a pokusy o restart, ale je zastaven Cody, který se rychle tvoří plán, a on a Zack dát speciální ovoce na Spaulding dvojčata, která konečně pochopit sebe telepaticky zjistil, že chtějí se jako každý jiný po celou dobu. Pan Moseby přichází s policií, která zastavit Ronalda. Zack a Cody se pochopit, že oni dělají "dobrý tým."
Poté, Cody a Bailey se smířil a navštívili památky dohromady a Zack se řízení svého vozu, který Cody nakonec souhlasil, aby ho mít. Na lavici obžalovaných, Zack parky auto do přepravního prostoru a vidí jeho přátelé a bratrem na SS Tipton. Bohužel, auto je rozdrcený přepravní bedny obsahující londýnské letní oblečení. Zatímco Zack zírá v šoku, že film končí s panem Moseby říká: "No, jarní prázdniny jsou u konce. Teď Kdybych mohl dělat to na letní dovolenou."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DebbyTeens DebbyTeens | 25. ledna 2012 v 15:01 | Reagovat

Máš to uplně Blbě Bailey se rozzuřila na Codyho, ne on na ni.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama